image logo text
logo logo logo logo
: 8. 9. v

Povinná domácí výhra nad nováčkem soutěže a dva body z palubovky extraligové zálohy.

article image

Nejen výsledkem ale i hrou a nasazením se poslední dvě utkání našeho týmu diametrálně lišila. Spokojenost na tváři po utkání neměli jen hráči, ale také trenéři, kteří viděli, že hráči si vzali ponaučení ze zápasu s Litovlí a jejich přístup i nasazení bylo takové jaké být má.

Co se velmi povedlo a bylo možná i rozhodující byl dobrý vstup do utkání a dobrý výkon v obranné činnosti všech hráčů v prvním poločase, za kterými v...ýbornými zákroky napomohl k cestě za dvěma body výborně chytající Cagášek. Náš tým se ujal tedy vedení hned v úvodu utkání a měl ho celých 60 minut pod kontrolou. Dařilo se nám i v útoku, nejen postupném, ale konečně se nám podařilo dávat i jednoduché branky z rychlých útoků případně druhé vlny.

V druhém poločase se konaly střelecké dostihy, kdy útoky dominovali nad obranami, což znamenalo konečný výsledek 45:32.
Práce spojek byla v tomto utkání velmi dobrá, což napovídá střelecká listina: Jan Šoustal 8, Robert Plšek 6, Michal Hradil 5 a Eda Beneš 2 zásahy. Nejen střelecky se dařilo našim spojkám, ale výborně fungovala i spolupráce s pivotem, kdy takřka neomylný Robert Buček zaznamenal z postu pivota 9 branek a na křídle hrající Vašek Punčochář si připsal 3 zásahy a Honza Vaclach celkem 10. Dále se do listiny střelců zapsali i Tom Uruba 1 a především obranný hráč David Brázdil rovněž vsítil 1 gól.

Slunečná sobota přinesla dva body našim mužům ve Frýdku-Místku.

Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Holešov-Přerov 25:32 (13:13)

I přes to, že by si na tenhle výsledek před zápasem vsadil snad málokdo, tak si po dnešním bojovném utkání naše mužstvo odvezlo dva zasloužené body z Frýdku-Místku.

V prvním poločase jasně nad útoky dominovaly obrany a výborně chytající brankaři. Na straně domácích to byl Jakub Stříž, který svými zákroky zlikvidoval spoustu našich vyložených střeleckých pokusů a v naši brance holešovské barvy výborně hájil opět Marcel Cagášek. Výsledek první půle nás přesvědčil o tom (13:13), že bychom na nějaký ten bodík mohli dnes dosáhnout.

Do druhé poloviny jsme přistoupili s obrovskou zodpovědností a touhou po vítězství, pořád jsme měli mladému, rychlému a houževnatému celku co vracet za zápas z loňské sezóny.
Trpělivá hra v obraně přinesla své ovoce a v 5. minutě byl stav 14:17 a střelecky se začali prosazovat i hráči, kteří si v prvním poločase vylámali zuby na domácím brankaři. Možná právě střídání na postu brankáře do druhého poločasu stálo domácí vítězství. Nelze ovšem říct, že by byli druzí dva gólmani domácích méně kvalitní, i oni se blýskli několika skvělými zákroky.
Střelecky se dnes dařilo nejvíce Michalu Hradilovi s 8 vstřelenými brankami, který výborně spolupracoval s na pivotu hrajícím Richardem Bučkem 5. Dále se na spojkách dařilo tradičně Robertu Plškovi 7 a Honzovi Šoustalovi 5. Do listiny střelců se zapsal 6 brankami i Honza Vaclach a jeden zásah si připsal Vašek Punčochář.

Nejen tyto hráče je třeba vyzvednout, ale i zbylé, kteří se sice do listiny střelců nezapsali, ale měli jistě na vítězství obrovský podíl, ať už ve fázi útočné při vytvoření akcí a pěkných finálních přihrávek, tak především za výborně odvedenou práci v obraně, kde si plnili své povinnosti na výbornou.

Sled výsledku první poločas: 4:2, 7:5, 8:10, 10:10, 13:13
Sled výsledku druhý poločas: 14:14, 14:17, 15:19, 16:21, 19:24, 20:26, 21:29, 22:31, 25:32

K dalšímu utkání Vás zveme v neděli 23.10.2016 opět na domácí půdu, kdy v 11:00 hostíme tým TJ Šumperk