image logo text
logo logo logo logo
Soutěže : jsou pozastaveny 17. 10. v 00:00

TJ SOGOS HOLEŠOV 2. LIGA SEVERNÍ MORAVA 2017/2018 – PODZIM

article image

 

TJ SOGOS HOLEŠOV 2. LIGA SEVERNÍ MORAVA 2017/2018 – PODZIM

 

Překvapivé??? Neočekávané??? Nepravděpodobné???

 

Ani jedním z výše uvedených výrazů by nehodnotili postavení v tabulce trenéři našeho družstva Richard Buček s Michalem Hradilem, když se náš celek po první polovině soutěže vyhřívá na výsluní II. ligy s bilancí 19 bodů za 9 výher, 1 remízu a 1 prohru.

 

Výsledek je odměnou za vynaložené úsilí, kdy se v předcházejících dvou letech družstvo sehrávalo a krystalizovalo do nynější podoby. Družstvo je tvořeno jak ze zkušených hráčů, kteří mají mnohaleté zkušenosti v české nejvyšší soutěži, tak z hráčů, jenž zastupují dravé mládí. Již od prvního utkání v letošní sezoně bylo patrné, že v tomto týmu je velký potenciál. Vstup do sezony zahajujeme sice domácí prohrou proti celku Polanky 31:33. To byla však první a poslední prohra v této sezoně.

 

Změny v kádru před sezonou 2017/2018:

Odchody: Nezhyba Daniel (HK Bystřice pod Hostýnem), Janeček Milan (SK Žeravice), Michal Zaoral a Michal Vaculík (ukončení hostování z SK Žeravice), Marián Švec (HC Zlín).
Příchody: Jaroš David (hostování z HK Bystřice pod Hostýnem), Pavlín Martin (TJ Valašské Meziříčí), Zima David a Petr Chalupa (hostování z KH Kopřivnice), Hruška Tomáš

 

Ve duhém kole nás čeká rival ze Žeravic, kdy se na hřišti proti sobě utká spousta hráčů, jenž se za své působení potkali v různých týmech a různých soutěžích a nechybí ani hráči hájící ještě vloni barvy Holešova, trojice Janeček-Zaoral-Vaculík. Ve velmi vypjatém utkání, kterému na kráse nepřidala rozhodcovská dvojice, jsme ve výsledku tím šťastnějším. Ve třetím kole nebývale jednoduše přehrajeme celek ze Vsetína, který se po polovině sezony umístil s počtem 20 bodů na první příčce. Ve čtvrtém kole po nervydrasajícím finiši okrádáme o bod loňského vítěze soutěže MHK Karviná. Tento zisk 1 bodu byl zároveň poslední ztrátou v této části soutěže. Naše mužstvo jde pak od zápasu k zápasu a sbírá jedno vítězství za druhým jako dobře namazaný stroj. Nemalou zásluhu na tom má každý jeden hráč našeho týmu i nejlepší střelec soutěže David Zima a brankář Petr Chalupa, jenž nás výborně doplnili.

 

Tabulka se v první polovině rozdělila na dvě části, kdy prvních pět týmů bude zřejmě bojovat o první příčky a mezi zbývajícími 7 se bude bojovat o udržení. Každopádně nás čeká velmi zajímavé jaro.

Trenéři naordinovali od druhé poloviny prosince svým svěřencům odpočinek na doléčení nemocí a zranění. Se zimní přípravou začne náš tým hned první lednový pátek. Soutěž bude pokračovat už 18.2.2018, kdy zajíždíme na horkou půdu do Polanky nad Odrou - našeho jediného podzimního přemožitele.

 

Napsali o nás: 

http://www.muzi.chf.cz/content.aspx?contentid=25735

Statistika:

http://www.muzi.chf.cz/index.aspx?contentid=25735&cmpid=1522&cmppartid=2874

 

 

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Leden 

Facebook