image logo text
logo logo logo logo
Soutěže : jsou pozastaveny 17. 10. v 00:00

Spanilou jízdu mužů, přibrzdila prohra o gól na Vsetíně

KH Zbrojovka Vsetín - TJ SOGOS Holešov. 29:28 (12:15)

 

Teprve druhého přemožitele našli naši muži v této sezoně. Z prvního kola to byla na domácí scéně Polanka a dnes se podařilo přehrát a obrat nás o body talentované ambiciózní mužstvo ze Vsetína.

Jejich vítězství se však nerodilo lehce. V prvním poločase si domácí udržovali mírný náskok, aby v druhé polovině prvního poločasu přišli o vedení a disciplinovanou obranou a za ní velmi dobře chytajícím Petrem Chalupou, jenž zlikvidoval snad 5 sedmimetrových hodů domácích. A i díky jeho nemalé zásluze jsme odcházeli do šaten za stavu 12:15 a po první polovině vypadal výsledek vcelku optimisticky.

 

Avšak Vsetín je velmi houževnatým soupeřem a náš vstup do druhého poločasu nebyl úplně dle našich představ a díky několika nepřesnostem a i zásluhou domácího brankáře, jenž měl dnes rovněž několik es v rukávu v podobě mnoha výborných zákroků. Domácí šli vcelku jednoduše do vedení, ale ani my jsme nesložili zbraně, a ještě několikrát jsme se dotáhli na remízový stav. Avšak v konci utkání měli více štěstí domácí, za stavu 27:29 necelé dvě minuty jdeme do útoku, a snižujeme na rozdíl jediné branky. Následně výborný Chalupa opět vychytává domácí a v posledních deseti vteřinách po faulu zezadu na Davida Zimu rozhodčí nařizují pouze volný hod jeho rychlé rozehrání končí střelou Michala Hradila, jenž bohužel míjí branku domácích a ti mohou slavit letošní první dvoubodový zisk.

 

Myslím, že i domácí by po dnešním utkání souhlasili, že dělba bodů za remízu by byla spravedlivá. Střelecky se dařilo nejvíce Davidu Zimovi s 11i zásahy, šestkrát se trefili Michal Hradil s Robertem Bučkem, 4 zásahy si připsal Robert Plšek a jedenkrát se trefil Honza Vaclach.

 

V dalším utkání přivítáme doma Karvinou. V neděli 18.3.2018 v 17:00.

 

https://www.facebook.com/TJHolesov

 

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Květen 

Facebook