image logo text
logo logo logo logo
M TJ Holešov : Maloměřice 22. 1. v 10:00

TJ SOGOS Holešov - MHK Karviná 28:21 (12:12)

 

patnácté kolo soutěže přivedlo na naši palubovku soupeře z Karviné, který se prezentuje velmi tvrdou obranou a moderní rychlou házenou. Po podzimní remíze u nich nám měli jistě co vracet, ale ani my jsme nezapomněli na poslední domácí zápas z loňské sezony, kdy po výhře na naši palubovce karvinští slavili vítězství v soutěži a postup do baráže.

 

V patnáctém kole se tedy střetly za domácí nejlepší útok a za hosty nejlepší obrana a bylo tedy jasné, že bude na co se dívat. Utkání bylo od začátku velmi vyrovnané a v prvním poločase žádný z týmů nevedl více jak o dvě branky a k vidění byl nádherný souboj obran a brankářů, kdy se do šaten odcházelo za stavu 12:12.

 

Důležité bylo pokračovat v plnění technických pokynů i v druhém poločasa a především v jeho začátku, které míváme slabší. Avšak i to se povedlo na výbornou a hned z kraje poločasu se nám daří v obraně, za kterou čaruje výborný Peťa Chalupa, jenž se nemalým dílem podepsal pod vítězství svým výborným výkonem, kdy v druhém poločase pustil za svá záda pouze 9 branek a v 18 minutě druhého poločasu zamyká svou svatyni za stavu 20:17 a hostům se podaří dostat míč za jeho záda až v 26. minutě kdy už je stav 26:18. Hosté do konce utkání pouze kosmeticky upravují výsledek na 28:21.

 

Střelecky se velmi dařilo Robertu Plškovi, jenž se trefuje celkem 11 krát, dále se do listiny střelců zapisují Robert Buček 4, Honza Šoustal 3, Honza Vaclach 3, David Jaroš 2, David Zima, Michal Kasaj a Michal Hradil po 1 zásahu.

 

Výhra nad Karvinou a zaváhání Polanky v Olomouci nás tak Posunula zpět na čelo tabulky, kde nám na záda dýchá ambiciózní celek ze Vsetína, jenž stejný počet bodů jako my a jistě čeká na naše zaváhání.

V dalším kole zajíždíme na horkou půdu do Rožnova, se kterým nemáme velmi dobrou bilanci a určitě v sobotu 24.3.2018 od 16:00 bude ten správný čas s tím něco udělat.

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Leden 

Facebook