image logo text
logo logo logo logo
M TJ Holešov : Maloměřice 22. 1. v 10:00

TJ Rožnov pod Radhoštěm – TJ SOGOS Holešov 29:36 (17:17)

 

Z dalšího venkovního utkání si naši muži přivezli dva body za vítězství 29:36, které se nerodilo vůbec jednoduše. A ikdyž je Rožnov s devíti body na deváté příčce tabulky a mnoho hráčů tíží nemoci nebo zranění a k utkání tedy nemohly nastoupit, domácí borci, doplnění dorostenci, opět ukázali, že nám nedají nic zadarmo a tok to i bylo.

 

V prvním poločase jsme to byli právě my, kdo povětšinu času tahal za kratší provaz a kupili jsme jednu technickou chybu za druhou a nedůslednostmi v obraně dávali domácím být opticky lepším týmem. Poločasové skóre tak bylo 17:17.

 

Zlepšeným přístupem v druhé polovině a především dobře sehraným čtyřminutovým vyloučením se ujímáme vedení a to již nepouštíme a v závěru utkání pak navyšujeme skóre postupně na konečných 29:36.

 

Za toto utkání je nutno pochválit celé družstvo, že se dokázalo semknout i když se vše nedaří tak jak by se mělo a cenné dva body doslova a do písmene vybojovat.

 

Střelecky se nejvíce dařilo Davidu Zimovi 8, Robertu Bučkovi 7, Robertu Plškovi 6, po třech zásazích si připsali Michal Kasaj, Michal Hradil a Honza Vaclach, Chytil Honza 2 a Šoustal Honza 1. Do střelecké listiny se tedy zapsali všichni hráči. V bráně jim záda kryli František Kuba a Marcel Cagášek.

Další utkání nás čeká 8.4.2018 v 15:00 v Uničově.

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Leden 

Facebook