image logo text
logo logo logo logo
M TJ Holešov : Maloměřice 22. 1. v 10:00

Přátelské utkání _ TJ SOGOS Holešov - Tatran Litovel 32:31 (18:15)

V následujícím víkendu nás čeká pauza, ale i přes to trenéři nezaháleli a naplánovali pro nás přípravné utkání s dosavadním favoritem první ligy Tatranem Litovel. I přes to, že se jednalo o utkání přípravné, tak mělo výborný náboj a výborné tempo.

 

Hráče Litovle možná ukolébalo i to, že viděli, že máme pouze tři hráče na střídání a nikde nevidí našeho druhého nejúspěšnějšího šutéra Roberta Plška, a tak si asi mysleli, že se utkání vyhraje samo. Ovšem tohle nám hrálo do karet, jelikož my jsme do utkání vstupovali naopak s tím, že nemáme co ztratit. Možná i proto, že v našich hlavách běželo, že vydržíme s favoritem 10-15 minut a pak to bude jednoznačná záležitost. O to větší překvapení bylo poločasové vedení 18:15, za kterým stála dobře fungující obrana s výborně chytajícím Peťou Chalupou a Marcelem Cagáškem.

 

V druhém poločase jsme si udržovali stále vedení o 1-2 branky, několikrát jsme hosty nechali dotáhnout na remízový stav a pár minut dokonce šli do jednobrankového vedení, které se nám podařilo smazat a v poslední minutě jsme šli do vedení 32:31. hosté měli ještě 30 vteřin na srovnání, které však nedokázali využít.

 

Za TJ Holešov přejeme všem našim příznivcům krásné a klidné prožití velikonočních svátků.

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Leden 

Facebook