image logo text
logo logo logo logo
M TJ Holešov : Maloměřice 22. 1. v 10:00

Házená Uničov – TJ SOGOS Holešov 22:23 (10:10)

V dalším jarním kole naši muži zajížděli na půdu Uničova. Z pohledu na tabulku se mohlo zdát, že se jedná pouze o formalitu, ale jak je známo, v této soutěži, jako v každé jiné, může porazit každý každého.

 

Jsou zápasy, kdy na co sáhnete to se vám podaří a vše šlape tak, jak má. Ale pak jsou zápasy, kdy se zase tolik nedaří. V první půli se jednalo spíše o souboj obran a brankařů na obou stranách, který po vyrovnaném průběhu vyústil v poločasovou remízu 10:10.

 

V druhém poločase se nám podařilo odskočit na dvoubrankový rozdíl, o který však v 52. minutě přicházíme za stavu 18:18 a začíná se odznova. Úsek mezi 54-59minutou zvládáme lépe a tak je stav minutu před koncem 20:23. I ten největší pesimista by nemohl pochybovat o našem vítězství, avšak i v poslední minutě nás potrápilo to, s čím jsme měli problém celý zápas a to proměňování jasných střeleckých příležitostí. A tak 10 vteřin před koncem domácí snižují na 22:23 a to je z našeho pohledu naštěstí vše.

 

Za bojovnost je nutno pochválit celé družstvo, že se semklo a dokázalo vybojovat vítězství i v utkání, ve kterém se zrovna nedařilo. V bráně nám kryl záda výborně chytající Petr Chalupa.

Za předvedený výkon je nutno pochválit i domácí hráče a především domácí brankaře, na kterých si naši hráči úplně vylámali zuby.

 

V dalším zápase hostíme v sobotu 14.4.2018 rezervu Frýdku-Místku.

 

http://www.muzi.chf.cz/match_report.aspx?id=60365&cmpid=1522

 

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Leden 

Facebook