image logo text
logo logo logo logo

TJ SOGOS Holešov - TJ Sokol Luhačovice 35:31 (18:12)

article image

 

V posledním kole druhé ligy SM naši muži hostili v posledním utkání, které bylo spojeno s oslavami titulu, o kterém naši muži rozhodli již v kole 21. kdy přehráli Sokol Ostrava a zároveň vsetínští zaváhali v Polance.

 

Plná hala před začátkem utkání byla seznámena se jmény hráčů jenž větší či menší mírou přispěli k celkovému vítězství v soutěži. A rovněž se rozloučila s holešovskou ikonou Tomášem Procházkou, jenž se nesmazatelně zapsal za dlouhá léta do historie holešovské házené a dál ji píše jako trenér mládeže.

Po slavnostním rozloučení a představení všech hráčů bylo utkání započato. Naši muži navázali na velmi dobré výsledky z posledních utkání, kdy se prezentovali velmi dobrou obranou a rychlými přechody, ze kterých navyšovali rozdíl ve skóre. Do stavu 16:8 to bylo v podstatě na dvě domácí branky připadla jedna branka hostí. Pod což se podepsal skvělým výkonem opět Petr Chalupa, kterého v druhém poločase vystřídaly Marcel Cagášek a Tomáš Běčák. Do konce prvního poločasu dokázali hosté snížit ještě na 18:12.

 

Ve druhém poločase hosté maličko přitvrdili, ale i přes rotace hráčů, kdy dvojice trenérů dostala prostor k vyzkoušení různých herních variant jsme si stála udržovali 4-5 brankový náskok. Posledních patnáct minut se dohrávalo za bouřlivého potlesku, kterým hnala domácí plná hala.

 

Střelecky se dařilo Honzovi Šoustalovi, jenž se trefil 7 krát výborně mu sekundovali však všichni ostatní hráči Michal Hradil s Robertem Plškem a Robertem Bučkem zaznamenali každý 5 zásahů. Honza Vaclach se trefil 4 krát a po dvou zásazích si připsali Tom Uruba, Michal Kasaj, Vašek Punčochář. Jedenkrát se trefil i pes obranář David Brázdil. Po výborném prvním poločase v brance předvedl Petr Chalupa, že i techniku střelby má vyšperkovanou a dvakrát ze značky sedmimetrového hodu technicky překonal brankáře hostí.

 

Po výborných výkonech v průběhu sezony si tedy naši hráči vysloužili možnost utkat se o postup do první ligy v dvoukolové baráži proti celku Maloměřic. První utkání odehraje již tuto sobotu 19.5.2018 v 18:00 v Maloměřicích.

 

V dresu našeho mužstva jste mohli pod taktovkou Richarda Bučka a Michala Hradila vidět:

 

Brankáře: Petra Chalupu, Marcela Cagáška, Tomáše Běčáka, Františka Kubu

 

Hráče: Roberta Bučka, Davida Jaroše, Honzu Vaclacha, Tomáše Urubu, Adama Šrámka, Tomáše Hrušku, Davida Zimu, Martina Pavlína, Michala Kasaje, Honzu Chytila, Václava Punčocháře, Davida Brázdila, Honzu Šoustala, Roberta Plška a Michala Hradila jako hrajícího trenéra.

 

Vedoucím mužstva byl Vladimír Běčák a na pozici asistenta trenéra jste mohli vidět Pepu Votavu.

 

http://www.muzi.chf.cz/match_report.aspx?id=61629&cmpid=1522

https://www.facebook.com/TJHolesov/

 

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Červen 

Facebook