image logo text
logo logo logo logo

Zamračená sobota přinesla bod z Karviné

article image

 

MHK KARVINÁ -TJ SOGOS HOLEŠOV

 

V letošní sezoně SOGOS proplouvá svou soutěží více než obstojně i přes skutečnost, že svou aktivní kariéru ukončil zkušený lodivod Michal Hradil.

 

O tom proč se pohybuje SOGOS na vrchních příčkách tabulky potvrdili holešovští i včerejším výborným výkonem v Karviné, kdy po rozpačitém začátku pustili domácí do tříbrankového vedení. Ale to rychle smazali a v první polovině utkání již tahali za delší část provazu. Domácí jsou zvyklí mít zápas ve své režii a i to, že většinu zápasu dotahovali u nich vyvolalo nervozitu a to našim hráčům hrálo do karet. 
V druhém poločase jsme dokázali odskočit již na rozdíl 4 branek, kdy byl stav 25:29, na což reagovali domácí při našem oslabení osobní obranou všech hráčů, která jim přinesla vyrovnání. Za stavu 32:32 v čase 59:51 vidí jeden z domácích hráčů za brutální zákrok ve snaze zastavit Davida Zimu při střele přímou červenou kartu a je nařízen sedmimetrový hod. 

 

Plšek proměňuje a v čase 59:53 mají domácí poslední šanci na srovnání. Všichni byly svědky úžasné poslední střely, která znamenala vyrovnání a konečný stav 33:33, byť po tom co domácímu hráči spadl míč při driblinku na nohu. I rozhodčí jsou jen lidé, a můžeme už jen spekulovat o tom, zda skutečně tento prohřešek neviděli a nebo vidět nemohli či nechtěli.

 

Za výborný výkon je potřeba pochválit všechny hráče a hlavně čaroděje Františka Kubu, který začaroval svou branku a byl obrovskou oporou v tomto zápase!

 

Každopádně nutno říct, že remíza 33:33 je za výkon obou družstev spravedlivá a pro nás znamená neskutečně cenný bod a udržení se v kontaktu s prozatím vedoucím týmem soutěže MHK Karviná.

V posledním podzimním kole hostíme doma Uničov v sobotu 8.12.2018 od 10:30 hodin.

 

https://www.facebook.com/TJHolesov/

http://www.muzi.chf.cz/?cmpid=1522&cmppartid=3045

 

 

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Červenec 

Facebook