image logo text
logo logo logo logo

Klopýtnutí mužů v Telnici 34:32 (18:14)

Sokol Telnice - TJ Holešov 34:32 (18:14)
 
Z dalšího souboje o důležité body jsme vyšli naprázdno v utkání s Telnicí, která si připsala první body v letošním ročníku. Mladé družstvo Telnice, prezentující se rychlou házenou, využilo našich technických chyb a smolné koncovky k tomu, aby ve 21. minutě disponovalo luxusním náskokem 15:8. Mohlo vypadat, že na základě nepříznivě vyvýjejícího utkání soupeř zlomí náš odpor, nicméně byli jsme připraveni poprat se o každý míč a do šaten se odcházelo za stavu 18:14 pro domácí.
 
Vstup do druhé půle byl z našeho pohledu skvělý, a ve čtvrté minutě jsme se dotáhli na rozdíl jediné branky 18:17. Bohužel opět technickými chybami jsme se připravili o možnost srovnat stav a domácí nám opět odskočili na rozdíl šesti branek 25:19 v 10. minutě. V 17. minutě se nám podařilo ještě snížit na 25:24, ale domácí už si závěr utkání ohlídali a ukazatel skóre se zastavil při stavu 34:32.
 
Střelecky náš tým táhl v tomto utkání David Jaroš, který se z pozice křídla zapsal do listiny střelců hned devětkrát.
 
I přes prohru byl trenér Buček spokojen s výkonem a nasazením celého týmu, jenž byl oslaben o zraněné hráče a dorostence doplňující náš tým, kteří si plnili povinnosti ve své věkové kategorii. Vytkl akorát zbytečně velké množství technikcých chyb, které nás zřejmě stály cenné dva body.
 
Z nezdaru je nutno se rychle oklepat a k dalšímu domácímu utkání v neděli 11.10.2020 v 10:30 proti celku Kostelce na Hané nastoupit s čistou hlavou a odhodláním zvítězit.

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Červenec 

Facebook