image logo text
logo logo logo logo
M TJ Holešov : Velká Bystřice 24. 9. v 09:30

MINI B - Otrokovice 17.4.2016

article image

 

MINI B dnešní krátké hodnocení z pohledu trenérů.
Dnešní turnaj v Otrokovicích bych ohodnotil tentokrát v bodech asi takto.
1. bojovnost - především v prvním utkání s Otrokovicemi (věkem starší děti než naše). V Zubří jsme jim bitvu za vítězstvím znepříjemnili a dnes ještě více. Výsledná prohra o 2 branky mě nemrzí, protože všichni nechali na hřišti maximum a za to jim patří velký dík !! Nutno podotknout, že celá naše skupina byla neskutečně vyrovnaná a rozhodovali jednotky branek a skóre o finálním pořadí.
2. trenérské zjištění - většina hráčů spoléhá především na výkony Franty, které v MINI B řekněme pouze vypomáhá, protože je ještě o rok mladší. V průběhu turnaje se oba trenéři shodli, že se musí zapojit i ostatní a proto jsme chvílemi "uklidili" Frantu do brány. Rázem bylo vidět, že ostatním došlo, že musí makat taky a to považuji za důležité. Franta podal standardně kvalitní výkon, ale chci znínit jeho jeho dělovku, kterou vyslal v zápase s Rožnovem 2 sekendy před koncem a navíc za stavu nerozhodného skóre. Vzal odpovědnost na sebe a jeho nechytatelná střela z půlky hříště prošla až do branky a tento zápas jsme vyhráli o jedinou branku.
3. je můj osobní názor a to na výkon Terky Pospíšilové, která předvedla v posledním utkání, že kromě vynikajících výsledků v obranné fázi a častého zaskakování v brance mě přesvědčila, že se umí kvalitně prosadit i v útočné fázi na postu spojky a v druhém poločase posledního zápasu uklidila 3 míže za soupeřovu brankovou čáru.
4. podpora rodinných příslušníků - může se zdát někomu jako klišé, ale já opět musím srdečně poděkovat rodičům a všem, kteří nás dnes doprovázeli a neskutečně podporovali. Jsem každý turnaj mile překvapený a musím opět smeknout a poděkovat za vaši podporu dětí !!
5. výkon rozhodčích - málokdy toto zmiňujeme, protože rozhodčí je na hřišti pán, ale dnešní výkony všech účinkujících rozhodčích byly tragické a ještě že jsme dnes byli opět ve složení dvou trenérů Emotikona smile. Našemu umístění ale tento bod nepřisuzuji - všichni měli rozhodčí stejné. Nicméně když rozhodčí nepíská metrové přešlapy či 4 až 7 kroků, tak je to k zamyšlení.

Všem dětem děkuji a to že nezmiňuji každého jmenovitě neznamená, že by jejich výkon nebyl kvalitní a nepřispěl k celkovému výsledku. Pokud máte někteří rodičové fotky především ze závěrečného "děkování" ze kterého jsem byl dojat, tak přidejte nebo mi pošlete a zveřejním.
Martin G. a Pepa B.

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Září 

Facebook