image logo text
logo logo logo logo

Start nové soutěže body pro naše muže nepřinesl

V neděli 19.9.2021 jsme vstoupili do sezony utkáním s Ivančicemi prohrou 28:32 (13:19).

Vstup do utkání po dlouhé herní pauze byl maličko nervózní a v patnácté minutě byl stav 8:10, avšak druhá polovina prvního poločasu přinesla řadu nepřesností a nedůsledností, a to jak v útoku, tak v obraně. Pomalejší nástup do druhé půle přinesl hostům vedení 16:25, ale ani zde jsme nesložili zbraně a poprali se ještě o výsledek. Zvýšená koncentrace přinesla kýžené ovoce a za zlepšenou obranou se začali prosazovat i domácí brankáři Cagášek s Dočekalem. Výsledek utkání nakonec vyzněl příznivěji pro hosty 28:32.

 

Trenéři byli s ohledem na absenci některých hráčů základní sestavy spokojeni. Nikoliv však s výsledkem, ale s průběhem a nasazením všech hráčů v druhé půli, které je příslibem pro další kola letošního ročníku.

 

Cílem pro letošní sezonu je stabilizovat družstvo a začlenit a začít stavět na mladých hráčích. A pomoci jim co nejrychleji se aklimatizovat při přechodu z dorostenecké do mužské kategorie.

 

Sestava a braky: Dočekal Vladimír, Cagášek Marcel, Uruba Tomáš 1, Navrátil Matyáš 2, Vilímek Petr, Hruška Tomáš 1, Chadim Miroslav 3, Vízner Radovan 8, Buček Robert, Vaclach Jan 3, Málek Štěpán 3 a Čtvrtníček Ondřej 7.

 

K dalšímu utkání zajíždí naši muži v neděli 29.9.2021, kdy odehrají svůj druhý zápas na půdě házenkářů z Kuřimi v 18:00.

 

https://www.facebook.com/TJHolesov

https://www.handball.cz/souteze/muzi/2-liga-muzi-jm/detail/zapas/eee0cd92-195e-42c2-8e1c-d82f7691e6fb

 

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Červenec 

Facebook