image logo text
logo logo logo logo

Muži: TJ Sokol Kostelec na Hané - KH - TJ Holešov 32:32 (16:17)

Souboj 4. a 11. celku tabulky mohli vidět diváci v neděli 27.2. v kostelecké hale.
 
V prvním poločase to byl právě náš celek, který po většinu času tahal za delší stranu provazu. Nicméně se nám nepodařilo odskočit na větší než tříbrankový rozdíl. Domácí se drželi stále nadostřel 1-2 branek a tak jsme do šaten odcházeli za stavu 16:17 v náš prospěch.
 
Při vstupu do poločasu druhého jsme se vyhnuli naší obvyklé "černé" desetiminutovce, kdy vlastními chybami dovolíme soupeři odskočit a pak nás stojí příliš fyzických sil výsledek dotáhnout, případně zvrátit. Bohužel za stavu 26:28 v 51. minutě výborně reagoval domácí trenér oddechovým časem a my mu pak na hřišti skvěle sekundovali vytvořením několika nevynucených technikých chyb, které domácí dokázali potrestat a převrátit vývoj utkání na svou stranu - 55.minuta 31:29. I přes neproměněnou sedmičku za tohoto stavu se nám podařilo korigovat na konečných 32:32, kdy vyrovnávací branku vsítil v čase 58:14 Robert Plšek a pak už čarovali brankáři na oou stranách.
 
Sestava: Dočekal Vladimír, Vízner Radovan 7, Plšek Robert 7, Čtvrtníček Ondřej 1, Chadim Miroslav 1, Jaroš David 6, Buček Robert 5, Vaclach Jan 3, Cagášek Marcel, Málek Štěpán 2 a Vilímek Petr
 
Za odhodlání a nasazení v utkání pochválil trenér všechny hráče. Věříme, že tohle byla první vlaštovka, a že se nám na tento výkon podaří navázat i v následujících utkáních. to nejbližší odehrajeme na půdě Ivančic již tento pátek 4.3.2022 v 18:30 jako dohrávku 1. jarního kola. V neděli 6.3.2022 v 11:00 pak hostíme doma tým TJ Sokol Újezd u Brna.

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Červen 

Facebook