image logo text
logo logo logo logo
SŽ TJ Holešov : HC Zlín 1. 4. v 08:30

Muži: shrnutí po 4 odehraných kolech

Do začátku letošního ročníku jsme vstoupili výhrou v pohárovém utkání na půdě Nového Jičína, který jsme přehráli v poměru 30:33. V druhém kole nám los přiřknul rivala z Bystřice pod Hostýnem, kterému jsme podlehli v poměru 30:31, ale neoprávněný start jednoho z hráčů posunul do dalšího kola náš celek, tam nás čekal velmi atraktivní soupeř z Kopřivnice. K tomuto zápasu jsme nastupovali bez několika zraněných hráčů a tak naše pouť skončila ve třetím kole a to jednoznačnou porážkou 13:39. Nicméně nevěšíme hlavy a věříme, že velký zážitek z toho měli jak domácí fanoušci, tak především pak naši mladí hráči. Zapomenout taky nesmíme na hráče žákovských kategorií, kteří nás přišli povzbudit za což jim patří velký dík.

 

Soutěž jsme pak začali domácím zápasem proti nováčkovi z Nových Bránic, kdy jsme nikdo nevěděli co od tohoto celku očekávat. Ačkoliv výsledek 39:32 hovoří jednoznačně v náš prospěch, soupeř, který celý zápas dotahoval bojoval až do konce a věřím, že spoustu týmů dokáže potrápit a přehrát. Ve druhém kole jsme remizovali s již zmíněnou Kuřimí 29:29. Kolo třetí nás zavedlo do Měnínské haly, kde jsme sehráli vítězné utkání s Újezdem u Brna, kdy jsme nastupovali vyjma zraněného Štěpána Málka v plné sestavě a odvezli si tak dva body za výsledek 26:28. K poslednímu utkání před reprezentační přestávkou jsme nastoupili doma proti celku z Hustopečí, který se zatím hledá a trápí se po sestupu z první ligy. První poločas jsme především chybami a nedůsledností v obraně svolili ke skóre 20:20, v poločase druhém jsme pak soupeři odskočili až na konečných 42:29. 

 

Aktuálně sdílíme první místo společně s celky SK Kuřim a Sokol Telnice. 

 

Tabulce střelců po 4 kolech kraluje opora našeho celku Radovan Vízner s 36 brankami. V tabulce střelců sedmimetrových hodů sdílí druhé místo Honza Vaclach s 9i zásahy. Jako celek jsme prozatím vstřelili nejvíce branek ve 4 utkáních - celkem 138 a obdrželi 116. Zejména v obrané fázi, je tedy co zlepšovat. Mezi nejtrestanějšími hráči můžeme spatřit Radovana Víznera a Ondru Čtvrtníčka (oba 4 dvouminutové tresty) dále pak Davida Jaroše a Tomáše Hrušku (oba 3 dvouminutové tresty). dohromady jsme jako celek posbírali 16 dvouminutových trestů, jedinou žlutou kartu a jednu kartu červenou. 

 

K dalšímu utkání zajíždíme do Ivančic v sobotu 22.10.2022, kde od 17:00 sehrajeme zápas 5. kola proti HK Ivančice. 

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Duben 

Facebook