image logo text
logo logo logo logo
SŽ: TJ Holešov : Zora Olomouc B 29. 9. v 15:00

V prvním zápase 2. ligy se muži uvedli výhrou nad nováčkem soutěže

article image

 

TJ Holešov - Přerov - Házená Uničov 25:21 (13:9)

Úspěšný vstup do sezony 2016/2017 ma za sebou mužská složka našeho oddílu, kdy plně bodovala v domácím utkání s nováčkem soutěže z Uničova.

Již od začátku jsme si vytvořili několikabrankový náskok a v poločase odcházeli do šaten za příznivého stavu 12:8, na kterém se nemalou zásluhou podílel v bráně dobře chytající brankář Marcel Cagášek.

Do druhého poločasu jsme nastoupili o neco málo vlažněji a několik hluchých minut v útočné fázi znamenalo snížení stavu z pohledu hostů a následné srovnání na 19:19. Na což reagovala naše lavička oddechovým časem a během několika minut zlepšenou obranou a povedenými rychlými útoky jsme odskočili soupeři opět na rozdíl pěti branek a zapas dovedli do vítězného konce.

V bráně výborně odchytal již zmiňovaný Marcel Cagášek a střelecky se dařilo autorovi jedenácti branek Robertovi Plškovi.

Za bojovnost a nasazení zaslouží pochvalu pak celé družstvo. Již z prvních odehraných utkání je patné zlepšení proti minule sezóně především i díky rozšíření hráčského kádru.

 

K dalšímu utkání bych vás rád pozval v sobotu 24.9.2016 v 17:00, kdy doma nastoupíme proti "bé" týmů loňského vítěze této soutěže z Velké Bystřice.

 

Jan Vaclach

 

Zápis z utkání: http://www.muzi.chf.cz/match_report.aspx?id=48817&cmpid=1522

 

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Září 

Facebook