image logo text
logo logo logo logo
SŽ: TJ Holešov : Zora Olomouc B 29. 9. v 15:00

MINI B – ohlédnutí se za minulým víkendem (úspěšným víkendem)

article image

 

Minulou neděli odehrálo naše MINI B další turnaj v podzimní části. Tentokrát jsme zajížděli do Napajedel, kde jsme nasadili 2 družstva ve skupině B. Tento víkend byl poznamenaný větší marodkou v našem celku, což bylo znát. Z turnaje se omluvili postupně Štěpán, Vojta K. a taky Tomáš P.. Museli jsme tak sáhnout i k posilám z MINI C a zapojili se do turnaje Juditka, Vojta K., Vítek, Alex. Pro tyto mladší děti to byla na druhou stranu velmi cenná zkušenost – bylo vidět, že se dokáží prosadit již nyní mezi staršími dětmi.

Rozdělení bylo následující – v prvním týmu hrál Vítek, Vojta K., Michal, Marek, Franta, Alex, Jakub H. a do druhého jsme nasadili Judit, Báru, Lucku B. (pro kterou to byl první turnaj), Nikol, Tomáš N., Martin Č., Dominik a Vojta H.. Všechny zápasy obou našich týmů jsme odehráli společně ve stejnou dobu a nebylo tak možné si navzájem fandit J. Hned první zápas jsme si to rozdali mezi sebou J.

Průběh turnaje byl podobný posledním turnajům.  V našem „béčku“ je potřeba zmínit výkon Tomáše Nguyena, který vstřelil několik velmi pěkných branek a mile překvapil trenéry. Velmi kvalitní výkon předvedla Judit a Bára s Dominikem a taky Vojta Hofman. V konečném zúčtování „béčko“ vybojovalo celkové páté místo v turnaji. Absence Vojty K. a Tomáše P. byla znát. V „áčku“ jsme nasadili vše, co jsme měli. Průběh turnaj byl totožný jako poslední turnaj v Otrokovicích – postupně jsme porazili celky z Otrokovic, oba Zlínské týmy, náš druhý tým a poslední zápas proti domácím Napajedlům měl rozhodnout o vítězi turnaje. Až do tohoto zápasu tedy vše stejné jako poslední turnaj, ve kterém jsme ale poslední zápas prohráli na sedmičky. Tento prohraný zápas zůstal dětem stále v hlavách. Domácí tým v turnaji v Napajedlech byl do posledního zápasu rovněž neporažen a v hlediště měl značnou převahu. Nečekal nás tedy lehký soupeř. Od začátku zápasu se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Poločas byl rozdílem jediné branky. Na začátku druhého poločasu se nám navíc zranila naše opora Franta a na pár minut do hry nezasáhl. Tento zápas mu ale nebyl lhostejný a po pár minutách se opět zapojil a ve spolupráci s ostatními spoluhráči zápas otočili a drtivým závěrem nedali soupeři šanci. Tento zápas jsme dotáhli k výhře a tím pádem jsme obsadili i 1. místo v turnaji. Je ale vidět, že kvalita celků roste a výhry již nejsou zadarmo. V tomto celku je potřeba zmínit mimořádné výkony Michala Hudce, dále celý turnaj odehrál v nadstandardní kvalitě a s fantastickým rozhledem Marek Murín. Velmi platný článkem byl i mladší Vojta Konečný. V brance podali kvalitní výkony Vítek s Jakubem a rovněž cenné zkušenosti mezi staršími nasbíral Alex. Standardně nadstandardní výkon J podal Franta, který smázl drobné zakolísání týmu v posledním turnaji a svůj tým přivedl k dalšímu vítězství v turnaji.

Poslední turnaj v kategorii MINI B se odehraje příští neděli v Luhačovicích. 

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Září 

Facebook