logo logo logo logo
MŽ: TJ Holešov B : TJ Uh. Hradiště 8. 12. v 13:30

Možnost odplaty promarněna - domácí ztráta mrzí

article image

Ve 14. kole letošního ročníku na naši půdu zavítala rezerva Litovle, které jsme měli po podzimním výprasku, který nám uštědřila, co vracet. Po dvou povinných výhrách přišel soupeř z vyrovnaného středu tabulky. V prvním poločase se vedení po několika neúspěšných pokusech na obou stranách ujímají hosté, ale pak naše obrana začne šlapat jako dobře namazaný stroj a zbytky sebevědomí likviduje skvělými zákroky v domácí brance Marcel Cagášek. A celý první poločas tak taháme za delší stranu provazu, kdy se dostáváme až do šestibrankového vedení. Po dvou ztrátách a rychlých inkasovaných brankách přichází oddechový čas domácích, který jako by nám sebral vítr z plachet, jelikož vzniklý problém s časomírou dává prostor hostujícímu družstvu pro získání klidu. Poločas nakonec vyhráváme v poměru 18:16.

Nástup do poločasu druhého je však bezzubý a hosté rychle strhávají vedení na svou stranu, a to hlavně díky nedůslednosti v obraně, která naši hru zdobila v prvním poločase. Nedůslednost v zakončeních dává vyniknout hostujícím brankařům. A my už se nedokážeme přiblížit víc jak na rozdíl tří branek. V posledních minutách už se rozhodnuté utkání dohrává a ukazatel skóre se zastavuje až za stavu 32:39. A Litovelská rezerva pod vedením Zdeňka Čtvrtníčka, jenž využil k posílení týmu možnosti povolat pendly z Áčka, si tak odváží dva cenné body z našeho hřiště.

V tomto utkání se střelecky dařilo našim spojkám Robertu Plškovi a Honzovi Šoustalovi, kteří si připsali po 9i brankách. Pět zásahů z z postu pivota připsal Robert Buček a čtyřikrát se trefil Michal Hradil.
Tímto zápasem se střelecky protrápila naše křídla, tak věřme, že v příštím zápase v Luhačovicích si napraví reputaci a náš tým přiveze důležité body.