SŽ: TJ Holešov : Zora Olomouc B 29. 9. v 15:00

Muži o víkendu zvítězili nad rezervou Frýdku Místku

article image

TJ Holešov-Přerov - SKP Frýdek Místek B 37:34 (17:15)

V dalším domácím utkáním jsme přehráli rezervu extraligového Frýdku Místku, která přijela vlivem vysokého počtu zranění v okleštěné sestavě, ale i tak podali kluci z Frýdku velmi dobrý bojovný výkon.

V prvním poločase jsme po první obdržené brance strhli vedení rychle na svou stranu a vypracovali si v průběhu prvního poločasu až šestibrankové vedení, a namísto toho, abychom zápas rozhodli, dovolili jsme vlastními technickými chybami soupeři, aby se přiblížil v poločase na rozdíl pouhých dvou branek. Do šaten se tedy odcházelo za stavu 17:15.

V druhém poločase jsme si opět vytvořili rychle čtyřbrankový náskok a tento udržovali v celém průběhu druhého poločasu. Utkání mělo velmi vysoké tempo, a více se útočilo jak bránilo. Čemuž napovídá i výsledek utkání 37:34.

V tomto utkání se nadprůměrně střelecky dařilo hrajícímu trenérovi Michalu Hradilovi, který si připsal 10 vstřelených branek, úspěšně mu sekundoval na spojce s 9i brankami Honza Šoustal. Dále pak Robert Plšek 5, Honza Vaclach 4, Robert Buček 3, Adam Šrámek 3, Honza Chytil 2 a jednu trefu si připsal Milan Janeček.

V dalším kole zajíždíme v neděli 26.3.2017 do Šumperka, kde začíná zápas v 10:30. K dalšímu domácímu utkání bychom Vás rádi pozvali v neděli 2.4.2017 v 18:00, kdy vyzveme celek TJ Lesana Zubří, kterému jsme na podzim darovali body v posledních minutách, kdy jsme prohráli o jedinou branku.