image logo text
logo logo logo logo
Všechny soutěže : ukončeny 30. 3. v 00:00

Turnaj MINI C – Bystřice pod Hostýnem 26.3.2017

article image

 

V sobotu dopoledne jsme vyrazili odehrát v pořadí 3. turnaj našich nejmladších dětí, tedy kategorie MINI C a děti ročníků 2008 a mladší. Necestovali jsme nikde daleko a přes čtyři vesničky jsme se přesunuli do Bystřice pod Hostýnem. Na turnaj bylo původně nahlášeno 6 družstev, nicméně dorazilo jen 5 a pořadatelé operativně rozdělili družstvo Zubří na dvě a mohlo tak každé družstvo odehrát svých pět zápasů.

Sestavu jsme měli plnou a do zápisu turnaje bylo zapsáno 9 dětí. Nutno říct že přesně půlka odpovídá ročníkově této skupině a druhá půlka jsou děti ještě mladší a v této kategorii budou hrát podle věku až další 2 sezóny. První zápas jsme odehráli s náhradním a druhým týmem Zubří. Na první zápas to byla tvrdá zkouška, kterou jsme ale prošli a první výhra byla doma. S druhým týmem Zubří jsme v průběhu turnaje uhráli pěknou remízu, ale co bylo podstatnější, tak se naši nejmenší svěřenci (Viki, Adélka, Tomáš, Adam) rozehráli tento a další zápasy na tomto turnaji prozatím nejkvalitněji za dobu co trénují. Proto pro nás trenéry i rodiče nebyl na tomto turnaji rozhodující výsledek, ale fakt že většina těch nejmenších už pomalu chápu o čem házená je a vyvarovali se i technických chyb. Toto bylo vidět i na výsledcích, kdy jsme nikterak v prohraných zápasech nezaostávali. První branku své ostré házenkářské kariéry si připsal i jeden z našich nejmladších Tomáš Brada. V obraně velmi dobře bránila své soupeře Adélka s Vikim a na druhém křídle totéž skvěle plnil i Alex s Adamem. Nemůžu samozřejmě nevynechat naše opory týmu MINI C Juditu s Vojtou a Vítka, kteří se podíleli na většině vstřelených branek. Velký pokrok udělala i Anička J., která hraje jen velmi krátce, ale v každém z turnajů skóruje a je rovněž schopna zaskočit na postu brankařky.

Celkově jsme obsadili 4. místo (2x výhra, 2x prohra, 1x remíza). Díky všem rodičům a našim fanouškům za podporu na turnaji !!

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Červen 

Facebook