image logo text
logo logo logo logo
Všechny soutěže : ukončeny 30. 3. v 00:00

Body po utkání bez opor zůstávají v Šumperku.

article image

 

TJ Šumperk - TJ Holešov Přerov 37:28 (20:13)

 

K dnešnímu utkání jsme nastupovali v okleštěné sestavě, kdy má klidový režim od lékařů nařízen Michal Hradil, kterého uvidíme na hřišti nejdříve za měsíc. Naše další hráče Roberta Plška a Tomáše Urubu skolila před utkáním viróza.

 

Vstup do utkání byl velmi ospalý, kdy ani domácí neprodukovali nikterak líbivou házenou, ale od samotného začátku utkání se ujali vedení, a to se celý zápas nenechali připravit. V moment, kdy jsme se měli 7 minut před koncem utkání možnost dotáhnout na domácí, vyprodukovali jsme několik technických chyb a do šaten odcházeli za stavu 20:13.

 

Po bouři v šatně jsme se snad konečně trochu probudili, a podařilo se nám hrát s domácími vyrovnanou partii, kdy jsme se dokázali přiblížit dokonce na 3 branky a za stavu 25:22 jsme ještě živili naději na nějaký dílčí úspěch či nějaký příznivější výsledek. Bohužel domácí měli v dnešním utkání obrovskou porci štěstí a naši brankaři naopak den blbec. Což svědčí o tom, že hráčům domácích spadlo do naší brány snad úplně všechno především dvojci Petrtýl a Laštůvka. První z jmenovaných zaznamenal 14 branek a druhý 9.

 

Z našich řad se mezi střelce zapsali Adam Šrámek 6, Honza Vaclach 6, Milan Janeček, Honza Šoustal a Rober Buček si připsali po 4 brankách. 3 branky si připsal Honza Chytil a jeden zásah Vašek Punčochář.

V dalším utkání se střetneme s Lesanou Zubří na domácí palubovce v neděli 2.4.2017 v 18:00.

 

Foto pan Janeček: 

https://get.google.com/albumarchive/101119258707745926161/album/AF1QipNmhhv8w8nYnqLdi4ZVZjaNnIGCJGc4ZeHaI5q0?source=pwa

Odkaz na FB stránky: 

https://www.facebook.com/TJHolesov/

Odkaz na stránky ČHF (aktuální tabulka):

http://www.muzi.chf.cz/?cmpid=1522&cmppartid=2667

 

 

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Červen 

Facebook