logo logo logo logo
MŽ: TJ Holešov B : TJ Uh. Hradiště 8. 12. v 13:30

Dluh za podzimní prohru 32:31 splacen i s úrokem.

article image

V nedělním utkání jsme nastoupili proti celku TJ Lesana Zubří, který měl před námi před tímto střetnutím náskok jednoho bodu. Do utkání jsme nastoupili opět bez Michala Hradila, dále jsme postrádali na spojkách Honzu Chytila a zraněného Adama Šrámka.

Do tohoto utkání jsme nastupovali tedy pouze se dvěma kovanými spojkami a to Honzou Šoustalem a Robertem Plškem. Vstup do utkání byl vcelku vydařený, kdy za vcelku improvizačně složenou, leč fungující obranou, dobře zachytal hostující Michal Zaoral z celku SK Žeravice. Vstup do utkání byl překvapivě dobrý, kdy v šesté minutě byl stav 5:3. V minutě 10. pak hosté srovnávají na 6:6 a pak už je utkání díky několika rychlím útokům a dobře vybojovaným míčům v naší režii. V 15. minutě, svítí na ukazateli stav 12:7. Co mohlo těšit hráče a trenéry je to, že od 13. minuty prvního poločasu do jeho konce jsme inkasovali pouze 5 branek. A do šaten se odcházelo za stavu 19:12.

V poločase druhém utíkáme soupeři až na rozdíl deseti branek v 10. minutě je stav 26:16. A vypadá to, že se bude v poklidu dohrávat. Ale sledem nepřesností a technických chyb se hosté ve 21. minutě přiblíží na 31:25, to je však z jejich strany vše. Ve 25. minutě je stav 33:27 a posledních pět minut přehráváme soupeře 5:1 a utkání končí za stavu 38:28.

Nutno podotknout, že hosté přijeli bez jejich nejlepšího střelce Radka Zemana, jenž hájil barvy TJ Bystřice pod Hostýnem na pražském Chodově. I bez tohoto tahouna hosté podali velmi bojovný a sympatický výkon.

Střelecky se dařilo oběma spojkám - Honza Šoustal i Robert Plšek si připsali po devíti brankách. Šest zásahů si připsali Robert Buček a Honza Vaclach. Čtyřikrát přispěl na konto Václav Punčochář, který se jako křídlo výborně zhostil role pravé spojky, a po dvou zásazích si připsali Tomáš Uruba a Milan Janeček.

V dalších kolech nás čekají těžká utkání a to s aktuálně vedoucí trojicí (Karviná, Vsetín, Rožnov) a v příštím týdnu zajíždíme na horkou půdu do Polanky, která má aktuálně stejný počet bodů jako náš tým tým Šumperku a Litovle.