image logo text
logo logo logo logo
Konec sezóny : Hřiště U Parku 14. 6. v 17:00

Turnaj mladšího dorostu v Napajedlích

article image

 

    Turnaj mladšího dorostu v Napajedlích  

 

       Družstvo mladšího dorostu se v sobotu 2. září zúčastnilo v nekompletní sestavě přípravného turnaje za účasti týmů z Brna, Luhačovic, a domácích Napajedel. Za Holešov nastoupili P. Vilímek, R. Vizner, Š. Málek, M. Horňák, V. Dočekal, M. Strava, P. Chvátal, F. Ištánek, J. Gábor a v brance D. Doležel.

V úvodním zápase turnaje nastoupilo družstvo Holešova proti domácím Napajedlům, které prohráli 26 : 12. Střelecky se v tomto utkání prosadili R. Vizner 7, P. Vilímek, V. Dočekal, M. Strava, P. Chvátal, Š. Málek, všichni po1 brance.

Ve druhém utkání nastoupili Holešovští proti SKKP Brno a i když prohráli 14 : 19, bylo na jejich výkonu vidět herní zlepšení a nasazení. Střelecky se prosadili R. Vizner 10, a po 1 brance dali P. Vilímek, Š. Málek, F. Ištánek a M. Strava.

Poslední utkání odehráli Holešovští proti Luhačovicím. Po dobrém výkonu vyhráli 17 : 13. V brance dobře zachytal D. Doležel a nutno také pochválit celé družstvo za bojovný výkon a kolektivní hru. Střelecky se prosadili R. Vizner 5, Š. Málek 3, Vilímek, F. Ištánek, M. Strava, P. Chvátal, všichni po 2 brankách a V. Dočekal 1 branka. V celkové pořadí turnaje obsadili Holešovští třetí místo za vítěznými Napajedly a druhým SKKP Brno.

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Srpen 

Facebook