image logo text
logo logo logo logo
Všechny soutěže : přerušeny 14. 3. v

TJ SOGOS HOLEŠOV - KH ZBROJOVKA VSETÍN 37:31 (19:14)

article image

 

Další důležité dva body si připisují naši muži do tabulky nad tradičním soupeřem ze Vsetína.

V utkání sice první branku vstřelili hosté, ale ve druhé minutě otáčíme rychle stav na 2:1. Díky dobré obranné činnosti a dobré spolupráce s výborně chytajícím Petrem Chalupou si vypracujeme náskok již v 6. minutě 6:3 a tento si udržujeme v průběhu celého poločasu (20. minuta stav 13:9) a do šaten se odchází za stavu 19:14.

 

Do druhého poločasu nastupujeme s pokyny soustředit se na obranu a snažit se dávat jednoduché branky z rychlých útoků. V momentě, kdy hrajeme přesilovku 6 na 5 rozhodčí sérii několika zákroků v naší obraně vyhodnotí jako nedovolené a z přesilovky je náhle oslabení 3 na 5 a po návratu vyloučeného hráče hostí dokonce 3 na 6 trvající téměř půl minuty, kdy se nám podaří držet míč a dokonce po individuálním prúniku Michala Hradila jsme sehráli toto oslabení v poměru 1:1 a ani následného takřka minutového oslabení 4 na 6 nedokážou hosté využít, a tak je stav ve 40. minutě 25:18 a v 50. pak 30:24. Do utkání se zapojují všichni hráči lavičky a na každém je vidět obrovská touha po vítězství. Výborně chytajícího Chalupu ve 48. minutě střídá Cagášek a navazuje na jeho výborný výkon a likviduje několik jasných tutovek soupeře. Utkání končí za stavu 37:31.

 

Střelecky se velmi dařilo opět Robertu Plškovi 10 a Davidu Zimovi 12 branek, dále se do střelecké listiny zapsali Honza Šoustal 2, Uruba Tomáš 2, Hradil Michal 3, David Jaroš 1, Robert Buček 3, Honza Vaclach 3 a Šrámek Adam 1. Nutno pochválit nejen za střelecké výkony, ale také celý tým za výborné výkony v obraně, na které je vidno proti minulým sezonám obrovské zlepšení. Zde je tedy prostor pochválit práci psa obranáře Davida Brázdila, kterého mezi střelci a vůbec na útočné polovině budeme mít šanci vidět opravdu jen svátečně, přesto hovoříme o velmi platném hráči a nelze jej opomínat, velkou výztuhou naší obrany je rovněž nově příchozí Martin Pavlín, který doléčuje následky virózy, avšak na pohárové utkání, by měl být trenérům Bučkovi s Hradilem již k dispozici.

 

Pohárové utkání sehraje náš tým ve středu 27.9.2017 na domácí palubovce v 18 hodin. Další soutěžní utkání pak sehrajeme v sobotu 30.9.2017 v Karviné.

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Březen 

Facebook