image logo text
logo logo logo logo
TJ Holešov : Jiskra Otrokovice 13. 9. v 09:00

TJ SOGOS Holešov – TJ Rožnov pod Radhoštěm 39:28 (16:13)

article image

 

V sobotu 7.10.2017 jsme se na naši palubovce utkali s tradičním soupeřem z Rožnova pod Radhoštěm, v jehož službách působí jako hrající trenér Tomáš Galus, jenž několik let působil právě v holešovském týmu. Rožnovští se v počátku letošního roku trápí, jelikož několik jejich hráčů sužují zdravotní potíže či jsou pracovně vytíženi a tudíž nemohou svému mužstvu být nápomocni.

Do tohoto utkání jsme vlétli jako raketa a rychlé vedení 3:0 korigují hosté dvěma brankami na 3:2. ve 13. minutě je stav díky dobře fungující obraně a rychlým přechodům však 7:3 a v minutě 17. 11:5. Může se zdát, že je rozhodnuto, avšak několik technických chyb nás stojí tento luxusní náskok a ve 24. minutě je stav 13:11. do šaten se pak odchází za stavu 16:13.

 

V druhém poločase dominuje naše obrana a nášrychlý přechod nad hosty a prvních deset minut přehráváme rožnovské v poměru 11:2 a stav je ve 40. minutě 27:15. Za normálních okolností by se utkání už jen dohrávalo, ale hosté i při takovém rozdílu neskládají zbraně a snaží se hrát rychlou a atraktivní házenou. Pro trenéry vzniklá situace umožňuje vyzkoušet různé herní situace a do hry se zapojují všichni hráči. V bráně opět výborně zachytala dvojce Cagášek Marcel – Chalupa Petr. Utkání končí s výsledkem 39:28. Hosté i v okleštěné sestavě předvedli velmi bojovného ducha a věříme, že tenhle celek při doplnění o zraněné hráče poletí tabulkou směrem vzhůru.

 

Sestava a branky: Honza Šoustal 7, Uruba Tomáš 1, Hradil Michal 4, Plšek Robert 5, Šrámek Adam 1, Brázdil David, Jaroš David 5, Zima David 10, Buček Robert 4, Vaclach Honza 2 a brankáři Cagášek Marcel a Chalupa Petr.

 

http://www.muzi.chf.cz/match_report.aspx?id=56686&cmpid=1522

 

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Srpen 

Facebook