image logo text
logo logo logo logo
MŽ: TJ Holešov B : TJ Uh. Hradiště 8. 12. v 13:30

Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ SOGOS Holešov 24:30 (12:13)

Po týdení přestávce zajíždělo naše mužstvo na palubovku záložního mužstva SKP Frýdek-Místek. Záložní týmy byly dříve nevyzpitatelné, jelikož v minulosti se stávalo, že sestava byla velmi proměnlivá v závislosti na tom, zda zrovna hrálo i "Áčko". To však již několik let neplatí o Frýdku. Tento tým jenž nastupuje pravidelně v druhé lize disponuje dostatečným počtem mladých a kvalitních hráčů, kteří tvoří osu týmu a v případě potřeby doplňují A-team. Proto obavy, kdo nastoupí z "Áčka" , nebyly na místě ani v době, kdy měla extraliga reprezentační pauzu.

Naše zápasy bývají s frýdeckou rezervou vždy vyrovnané. Jinak tomu nebylo ani v sobotním utkání. Hned v první minutě vedeme 2:0, ale to už neplatí v minutě třetí, kdy je stav 2:2 a začíná se od nuly. Na obou stranách je vidět, že oba tými budou vycházet z obran, za kterými stáli dobře chytající brankáři. Na straně domácích to byl Vít Pyško a na straně naší tradiční opora Petr Chalupa. První poločas po dobrém leč trošku nervózním výkonu končí stavem 12:13, který nevypovídá o tom, že by měl mít některý z týmů výrazně navrch.

V poločase druhém si v prvních patnácti minutách udržujeme náskok 2-3 branek. Rozhodující okamžik přichází v posledních deseti minutách, kdy se nám daří odskočit na větší brankový rozdíl a zlomit tak mladý houževnatý tým a odvést si body za výsledek 24:30.

V tomto utkání je nutno pochválit celé družstvo za zodpovědný přístup k utkání a držení se pokynů trenéra. Po sedmi kolech nám patří 5. místo v tabulce se ztrátou tří bodů na první Polanku.
Sestava: Marcel Cagášek, Petr Chalupa, Tomáš Uruba , Hradil Michal 4, Vašek Punčochář , Robert Plšek 7, Adam Šrámek 1, David Brázdil 1, Jaroš David 4, David Zima 6, Robert Buček3 a Honza Vaclach 2

V následujícím utkání změříme na domácí palubovce síly s Olomoucí v domácí hale v neděli 5.11.2017 v 11:00. Od devíti hodin odehrají předzápas rovněž proti Olomouci naši mladší dorostenci.