image logo text
logo logo logo logo
MŽ1 TJ Holešov : HC Zlín A 27. 9. v 09:00

Mladší žáci B ukončili sezonu velmi dobrým výkonem v Luhačovicích

article image

 

Sestava a branky:  Pospíšilová Andrea (8),  Navrátil Ondřej, Hafinec Rostislav, Doležel František (4), Stibora Dominik, Prandorfi Daniel, Procházka Tomáš, Pospíšil Šimon (6), Krajčová Michaela (1), Krajčová Lucie (4), Konečný Vojtěch a Murín Marek (1).

 

K poslednímu letošnímu zápasu zajížděli v sobotu 2. 12. 2017 naši mladší žáci B do Luhačovic. V chladném prostředí Luhačovické haly trenéři apelovali na kvalitní rozcvičku. Ta se plně vyplatila. V již tradiční první desetiminutovce, kdy je povinnost hrát osobní obranu, jsme sice obdrželi první gól, ale hned vzápětí se šňůrou 4 branek naše družstvo uklidnilo. Tuto fyzicky náročnou část hry hráči zvládli na výbornou a na jejím konci vedli již 4:11. Skóre pak postupně narůstalo až na poločasových 7:14.     

 

O přestávce trenéři nařídili hráčům změnu obrany nejnebezpečnějších hráčů domácích. Tato změna přinesla ve druhé půli své ovoce. Považte, že domácí se po přestávce střelecky prosadili až ve třinácté minutě a celkem jsme ve druhé půli obdrželi jen 3 branky!

 

Naši hráči si tak mohli v ostrém zápasu vyzkoušet nacvičené souhry a to jak ofenzivní, tak defenzivní. Tyto se jim nadmíru dařily a zápas skončil výsledkem 10:24.

 

Po zápase trenéři chválili a za perfektní produktivitu v útoku vyzdvihli Andrejku Pospíšilovou, Šimona Pospíšila, Lucku Krajčovou a Fandu Doležela. Za obrannou činnost pak byli pochváleni Daniel Prandorfi a Tomáš Procházka. Za celkové týmové pojetí a bojovnost patří velký dík všem hráčům.

 

Naše družstvo tak v tabulce končí po podzimní části sezóny se stejným ziskem 20 bodů jako lídr tabulky Rožnov p. R. a druhé Napajedla na třetím místě a to jen vinou horšího skóre.

                                                                                                                                                                         -TP-

 

« Zpět do kategorie

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Září 

Facebook