image logo text
logo logo logo logo
SD TJ Holešov : Sokol Ostrava 20. 10. v 09:00

Aktuality

 

Další turnaj MINI pořádaný v Holešově

article image

V sobotu se uskutečnil další z turnajů nejmladší kategorie MINI. Uspořádali jsme ho v Holešově, kde jsme nasadili naše dvě družstva. Turnaj doplnili děti ze Zlína, které vedl v průběhu turnaje legenda Petr Linek, který nějakou dobu hrál i v Holešově. Byla tedy předurčena pohodová atmosféra

Zobrazit celý článek | Publikováno 13. 10. 2019

Házenkářská sobota zakončena turnajem starších "miníků" v Holešově

article image

Dnešní házenkářská sobota zakončena turnajem starších "miníků" v Holešově. Od dnešního rána bylo ve sportovní hale při 1.ZŠ k vidění několik mistrovských utkání našich žáků a žákyň v různých věkových kategoriích. Ten kdo vydržel až do odpoledne, shlédl velmi povedený turnaj, který jsme uspořádali a pozvali celkem 5 družstev. Turnaj se odehrál stylem každý s každým a hráli jsme 2 poločasy po 8 min. Všichni zúčastnění předvedli perfektní výkony, za které byli patřičně ohodnoceni. Děkujeme fanouškům a přátelům házené za celodenní podporu našich svěřenců !

Zobrazit celý článek | Publikováno 4. 5. 2019

Přípravný turnaj mladších MINI v Žeravicích

article image

Oficiální sezóna kategorií MINI sice ještě nezačala, ale tréninky a přípravné turnaje jsou v plném proudu. Po minulém víkendu a turnaji starších MINI na Slovensku, dnes naši nejmladší svěřenci vyjeli do nedalekých Žeravic na přípravný turnaj. V Žeravicích se házené celkově hodně věnují a navíc k tomu přidávají i vstřícnou a pohodovou atmosféru. Proto jsme velmi rádi přijali pozvání a nasadili jedno družstvo.

Zobrazit celý článek | Publikováno 28. 1. 2019

Mikulášský turnaj mladších a starších minižáků

article image

V neděli 3. 12. patřila hala 1. základní školy v Holešově miniházené. Dopoledne byly na programu zápasy mladších minižáků, odpoledne se pokračovalo turnajem starších minižáků. Na dvou hříštích se během dvou turnajů vystřídalo 12 týmů, více než 100 hráček a hráčů a bylo odehráno 30 zápasů ...

Zobrazit celý článek | Publikováno 11. 12. 2017

Mini B - obě družstva stále medailově na turnajích

article image

Naše družstva mini B odehrála další dva turnaje. Jeden se konal v naší domácí hale 8.4. a druhý poslední dubnovou sobotu v hale HC Zubří. Na obou turnajích jsme shodně obsadili krásné první a třetí místo. Co těší ještě více než umístění, je předváděná kolektivní hra a rozložení branek mezi téměř všechny hráče. 

Zobrazit celý článek | Publikováno 1. 5. 2017

Turnaj MINI C – Bystřice pod Hostýnem 26.3.2017

article image

V sobotu dopoledne jsme vyrazili odehrát v pořadí 3. turnaj našich nejmladších dětí, tedy kategorie MINI C a děti ročníků 2008 a mladší. Necestovali jsme nikde daleko a přes čtyři vesničky jsme se přesunuli do Bystřice pod Hostýnem. Na turnaj bylo původně nahlášeno 6 družstev, nicméně dorazilo jen 5 a pořadatelé operativně rozdělili družstvo Zubří na dvě a mohlo tak každé družstvo odehrát svých pět zápasů.

Zobrazit celý článek | Publikováno 26. 3. 2017

MINI B – ohlédnutí se za minulým víkendem (úspěšným víkendem)

article image

Minulou neděli odehrálo naše MINI B další turnaj v podzimní části. Tentokrát jsme zajížděli do Napajedel, kde jsme nasadili 2 družstva ve skupině B. Tento víkend byl poznamenaný větší marodkou v našem celku, což bylo znát. Z turnaje se omluvili postupně Štěpán, Vojta K. a taky Tomáš P.. Museli jsme tak sáhnout i k posilám z MINI C a zapojili se do turnaje Juditka, Vojta K., Vítek, Alex. Pro tyto mladší děti to byla na druhou stranu velmi cenná zkušenost – bylo vidět, že se dokáží prosadit již nyní mezi staršími dětmi.

Zobrazit celý článek | Publikováno 12. 11. 2016

První místa v turnajích MINI zkompletována !

article image

V podzimní části sezóny již každé naše družstvo MINI dosáhlo na první místo v turnaji. V kategorii MINI B je to trochu povinnost vzhledem k silnému ročníku 2007. V kategorii MINI A to bylo před časem vydřené a zasloužené první místo v Luhačovicích, no a na MINI C tento úspěch teprve čekal. 

Zobrazit celý článek | Publikováno 25. 10. 2016

Uplynulá neděle byla ve znamení MINI

article image

Poslední zářiovou neděli hostil Zlín všechny tři kategorie MINI v házené. V hale na „strojárně“ se postupně konaly turnaje MINI A (ročníky 2006), poté MINI C (nejmladší děti ročníků 2008 a mladší) a nakonec se uskutečnil turnaj MINI B (děti narozené 2007). Holešovský oddíl měl zastoupení ve všech těchto kategoriích.

Zobrazit celý článek | Publikováno 30. 9. 2016

První turnaj v podzimní části MINI B

article image

S počátkem nového školního roku se nám opět rozjela série turnajů a zápasů v házené. Mladší a starší žáci začali již o týden dříve, ale MINI A a B mělo premiéru v nové sezóně až o uplynulém víkendu. MINI A bylo na turnaji v Bystřici pod Hostýnem, kde obsadilo 5. místo. No a v Holešově byl ve stejný den i čas pořádaný turnaj MINI B. Jde o děti z uplynulé sezóny kategorie MINI C. V druhé částí loňské sezóny jsme postavili 2 družstva těch nejmladších a právě ty v sezóně 2016/2017 již hrají kategorie MINI B, tedy ročníky narození 2007 a mladší. 

Zobrazit celý článek | Publikováno 21. 9. 2016

Poslední mistrovský turnaj MINI C

article image

V sobotu 14.5.2016 pořádal Zlín poslední mistrovský turnaj v jarní části a tedy i sezóny 2015/2016 v kategorii MINI C. Na jaře bylo odehráno celkem 5 turnajů v této kategorii, a ve 4 z nich jsme nasadili 2 družstva. Ve dvou turnajích se potkala i naše 2 družstva ve stejné skupině.

Zobrazit celý článek | Publikováno 15. 5. 2016

MINI B - Otrokovice 17.4.2016

article image

MINI B dnešní krátké hodnocení z pohledu trenérů.
Dnešní turnaj v Otrokovicích bych ohodnotil tentokrát v bodech asi takto.
1. bojovnost - především v prvním utkání s Otrokovicemi (věkem starší děti než naše). V Zubří jsme jim bitvu za vítězstvím znepříjemnili a dnes ještě více. Výsledná prohra o 2 branky mě nemrzí, protože všichni nechali na hřišti maximum a za to jim patří velký dík !! Nutno podotknout, že celá naše skupina byla neskutečně vyrovnaná a rozhodovali jednotky branek a skóre o finálním pořadí.

Zobrazit celý článek | Publikováno 17. 4. 2016

Mini A – První turnaj bez porážky!

article image

V neděli 10. 4. jsme se zúčastnili turnaje Mini A 6+1 ve Zlíně. Byl to náš první turnaj za sezonu v kategorii Mini A, kde jsme neprohráli žádný zápas! Po jedné remíze a dvou výhrách jsme obsadili pěkné druhé místo, pouze o skóre,  za vítězem Zlín A chlapci ...

Zobrazit celý článek | Publikováno 10. 4. 2016

MINI C - Parta hráčů a hráček kolem Franty Doležela nenašla přemožitele ani ve 3. turnaji !!!

article image

 

Dnes byl odehrán další turnaj v katagorii MINI C, kde měl Holešov nasazen dvě družstva. Tým "C", kde byli nominováni Franta, Štěpán, Marek, Bára, Michal, Jakub a Judita (ta hrála střídavě za C i D) nepoznal hořkost pořážky již 12 zápasů v řadě. Dnes svým výkonem pod taktovkou trénérů M.Gahura, M.Koplík a P.Gahura tento tým předvedl, že je schopen hrát disciplinovaně a navyšovat v průběhu zápasů skóre nad soupeřem. Dnes sedla forma všem třem pilířům (Franta, Marek, Štěpán), do toho navíc fantasticky zachytal v bráně Jakub Hofman a velmi kvalitně odehrál i Michal, Bára a Juditka. Toto bylo dnes zárukou bezpěčných výher a 1. místem v turnaji. 

Zobrazit celý článek | Publikováno 10. 4. 2016

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Říjen 

Facebook