image logo text
logo logo logo logo

Aktuality

 

Právě házená může být tím správným začátkem

O tom, že děti potřebují pohyb není pochyb a v dnešní době to platí dvojnásob. Pokud vaše děti již jakýkoliv druh sportu dělají, je to perfektní a podporujte je v tom dál. Jestli se právě rozhodujete o tom, kam vaše dítě nasměrovat, můžete mrknout na video, které jsme pro vás v úvodu prázdnin natočili, třeba to může být právě tato cesta. Přejeme pěknou podívanou a díky všem, kteří se na tvorbě podíleli 

https://youtu.be/Zvv67KkK5ok

Zobrazit celý článek | Publikováno 1. 8. 2021

Tréninky během měsíce srpna

V týdnu od 10.8. je soustředění "Pod Šamburkem" a žádné z níže uvedených tréninků nebudou !! Pokud by se ještě někdo chtěl dodatečně přihlásit a zúčastnit se některé dny soustředění, nebo vozit dítě pouze přes den, tak se ještě ozvěte (M.Gahura 608 371 506).

V ostatních týdnech srpna (tedy již od pondělí) budou tréninky probíhat na venkovním hřišti 3.ZŠ následovně:

Pondělí - 15.30-17.00 kategorie MINI mladší/starší + MŽ; 17.00-18.15 kategorie SŽ; 18.00-19.30 kategorie dorost

Středa - 15.30-17.00 kategorie MŽ; 18.00-19.30 kategorie dorost

Čtvrtek - 15.00-16.30 kategorie MINI mladší/starší

Pátek - 15.30-17.00 kategorie MINI starší + MŽ; 17.00-18.15 kategorie SŽ; 18.00-19.30 kategorie dorost

Zobrazit celý článek | Publikováno 31. 7. 2020

MINÍci váleli ve Zlíně

article image

Včera strávili MINÍci prakticky celý den na turnaji ve Zlíně. Dopoledne patřilo starším a odpoledne zase mladším. Trenéři si dali jen rychlý oběd a zase zpět s další várkou dětí do Zlína. V obou turnajích jsme měli vždy 2 družstva a hrálo se 2 x 10 minut každý s každým ve své skupině. Porce to byla tedy náročná, hlavně pro Fildu a Vikiho, kteří si švihli oba turnaje, za což ji patří dík. Bohužel zase dali někteří přednost jiným aktivitám než házené, ač mají rozpisy měsíce dopředu. Starší harcovníci si odehráli svoji klasicky vysokou laťku a na hřišti byla znát jejich převaha - není divu, když většina z nich již válí za žáčky. Mladší miníky jsme nakonec točili přesně po 5 minutách v každém zápase, takže bylo na hřišti i mimo něj vidět krásné strojové tempo. Byl vidět velký posun všech nejmenších dětí, to nás těší a za pravdu nám dali i někteří diváci, kdy uznali, že proti poslednímu turnaji nejmenších ve Zlíně, to byl neuvěřitelný posun. Byla to tedy krásná a pohodová sobota a všem co se zapojili, patří velký dík !! Příští týden mají v sobotu mladší MINI turnaj v Napajedlech, kde máme nasazeno 1 družstvo, info o odjezdu obdrží děti ve čtvrtek na tréninku.

Zobrazit celý článek | Publikováno 24. 11. 2019

Další turnaj MINI pořádaný v Holešově

article image

V sobotu se uskutečnil další z turnajů nejmladší kategorie MINI. Uspořádali jsme ho v Holešově, kde jsme nasadili naše dvě družstva. Turnaj doplnili děti ze Zlína, které vedl v průběhu turnaje legenda Petr Linek, který nějakou dobu hrál i v Holešově. Byla tedy předurčena pohodová atmosféra

Zobrazit celý článek | Publikováno 13. 10. 2019

Házenkářská sobota zakončena turnajem starších "miníků" v Holešově

article image

Dnešní házenkářská sobota zakončena turnajem starších "miníků" v Holešově. Od dnešního rána bylo ve sportovní hale při 1.ZŠ k vidění několik mistrovských utkání našich žáků a žákyň v různých věkových kategoriích. Ten kdo vydržel až do odpoledne, shlédl velmi povedený turnaj, který jsme uspořádali a pozvali celkem 5 družstev. Turnaj se odehrál stylem každý s každým a hráli jsme 2 poločasy po 8 min. Všichni zúčastnění předvedli perfektní výkony, za které byli patřičně ohodnoceni. Děkujeme fanouškům a přátelům házené za celodenní podporu našich svěřenců !

Zobrazit celý článek | Publikováno 4. 5. 2019

Přípravný turnaj mladších MINI v Žeravicích

article image

Oficiální sezóna kategorií MINI sice ještě nezačala, ale tréninky a přípravné turnaje jsou v plném proudu. Po minulém víkendu a turnaji starších MINI na Slovensku, dnes naši nejmladší svěřenci vyjeli do nedalekých Žeravic na přípravný turnaj. V Žeravicích se házené celkově hodně věnují a navíc k tomu přidávají i vstřícnou a pohodovou atmosféru. Proto jsme velmi rádi přijali pozvání a nasadili jedno družstvo.

Zobrazit celý článek | Publikováno 28. 1. 2019

Mikulášský turnaj mladších a starších minižáků

article image

V neděli 3. 12. patřila hala 1. základní školy v Holešově miniházené. Dopoledne byly na programu zápasy mladších minižáků, odpoledne se pokračovalo turnajem starších minižáků. Na dvou hříštích se během dvou turnajů vystřídalo 12 týmů, více než 100 hráček a hráčů a bylo odehráno 30 zápasů ...

Zobrazit celý článek | Publikováno 11. 12. 2017

Mini B - obě družstva stále medailově na turnajích

article image

Naše družstva mini B odehrála další dva turnaje. Jeden se konal v naší domácí hale 8.4. a druhý poslední dubnovou sobotu v hale HC Zubří. Na obou turnajích jsme shodně obsadili krásné první a třetí místo. Co těší ještě více než umístění, je předváděná kolektivní hra a rozložení branek mezi téměř všechny hráče. 

Zobrazit celý článek | Publikováno 1. 5. 2017

Turnaj MINI C – Bystřice pod Hostýnem 26.3.2017

article image

V sobotu dopoledne jsme vyrazili odehrát v pořadí 3. turnaj našich nejmladších dětí, tedy kategorie MINI C a děti ročníků 2008 a mladší. Necestovali jsme nikde daleko a přes čtyři vesničky jsme se přesunuli do Bystřice pod Hostýnem. Na turnaj bylo původně nahlášeno 6 družstev, nicméně dorazilo jen 5 a pořadatelé operativně rozdělili družstvo Zubří na dvě a mohlo tak každé družstvo odehrát svých pět zápasů.

Zobrazit celý článek | Publikováno 26. 3. 2017

MINI B – ohlédnutí se za minulým víkendem (úspěšným víkendem)

article image

Minulou neděli odehrálo naše MINI B další turnaj v podzimní části. Tentokrát jsme zajížděli do Napajedel, kde jsme nasadili 2 družstva ve skupině B. Tento víkend byl poznamenaný větší marodkou v našem celku, což bylo znát. Z turnaje se omluvili postupně Štěpán, Vojta K. a taky Tomáš P.. Museli jsme tak sáhnout i k posilám z MINI C a zapojili se do turnaje Juditka, Vojta K., Vítek, Alex. Pro tyto mladší děti to byla na druhou stranu velmi cenná zkušenost – bylo vidět, že se dokáží prosadit již nyní mezi staršími dětmi.

Zobrazit celý článek | Publikováno 12. 11. 2016

První místa v turnajích MINI zkompletována !

article image

V podzimní části sezóny již každé naše družstvo MINI dosáhlo na první místo v turnaji. V kategorii MINI B je to trochu povinnost vzhledem k silnému ročníku 2007. V kategorii MINI A to bylo před časem vydřené a zasloužené první místo v Luhačovicích, no a na MINI C tento úspěch teprve čekal. 

Zobrazit celý článek | Publikováno 25. 10. 2016

Uplynulá neděle byla ve znamení MINI

article image

Poslední zářiovou neděli hostil Zlín všechny tři kategorie MINI v házené. V hale na „strojárně“ se postupně konaly turnaje MINI A (ročníky 2006), poté MINI C (nejmladší děti ročníků 2008 a mladší) a nakonec se uskutečnil turnaj MINI B (děti narozené 2007). Holešovský oddíl měl zastoupení ve všech těchto kategoriích.

Zobrazit celý článek | Publikováno 30. 9. 2016

První turnaj v podzimní části MINI B

article image

S počátkem nového školního roku se nám opět rozjela série turnajů a zápasů v házené. Mladší a starší žáci začali již o týden dříve, ale MINI A a B mělo premiéru v nové sezóně až o uplynulém víkendu. MINI A bylo na turnaji v Bystřici pod Hostýnem, kde obsadilo 5. místo. No a v Holešově byl ve stejný den i čas pořádaný turnaj MINI B. Jde o děti z uplynulé sezóny kategorie MINI C. V druhé částí loňské sezóny jsme postavili 2 družstva těch nejmladších a právě ty v sezóně 2016/2017 již hrají kategorie MINI B, tedy ročníky narození 2007 a mladší. 

Zobrazit celý článek | Publikováno 21. 9. 2016

Poslední mistrovský turnaj MINI C

article image

V sobotu 14.5.2016 pořádal Zlín poslední mistrovský turnaj v jarní části a tedy i sezóny 2015/2016 v kategorii MINI C. Na jaře bylo odehráno celkem 5 turnajů v této kategorii, a ve 4 z nich jsme nasadili 2 družstva. Ve dvou turnajích se potkala i naše 2 družstva ve stejné skupině.

Zobrazit celý článek | Publikováno 15. 5. 2016

MINI B - Otrokovice 17.4.2016

article image

MINI B dnešní krátké hodnocení z pohledu trenérů.
Dnešní turnaj v Otrokovicích bych ohodnotil tentokrát v bodech asi takto.
1. bojovnost - především v prvním utkání s Otrokovicemi (věkem starší děti než naše). V Zubří jsme jim bitvu za vítězstvím znepříjemnili a dnes ještě více. Výsledná prohra o 2 branky mě nemrzí, protože všichni nechali na hřišti maximum a za to jim patří velký dík !! Nutno podotknout, že celá naše skupina byla neskutečně vyrovnaná a rozhodovali jednotky branek a skóre o finálním pořadí.

Zobrazit celý článek | Publikováno 17. 4. 2016

Mini A – První turnaj bez porážky!

article image

V neděli 10. 4. jsme se zúčastnili turnaje Mini A 6+1 ve Zlíně. Byl to náš první turnaj za sezonu v kategorii Mini A, kde jsme neprohráli žádný zápas! Po jedné remíze a dvou výhrách jsme obsadili pěkné druhé místo, pouze o skóre,  za vítězem Zlín A chlapci ...

Zobrazit celý článek | Publikováno 10. 4. 2016

MINI C - Parta hráčů a hráček kolem Franty Doležela nenašla přemožitele ani ve 3. turnaji !!!

article image

 

Dnes byl odehrán další turnaj v katagorii MINI C, kde měl Holešov nasazen dvě družstva. Tým "C", kde byli nominováni Franta, Štěpán, Marek, Bára, Michal, Jakub a Judita (ta hrála střídavě za C i D) nepoznal hořkost pořážky již 12 zápasů v řadě. Dnes svým výkonem pod taktovkou trénérů M.Gahura, M.Koplík a P.Gahura tento tým předvedl, že je schopen hrát disciplinovaně a navyšovat v průběhu zápasů skóre nad soupeřem. Dnes sedla forma všem třem pilířům (Franta, Marek, Štěpán), do toho navíc fantasticky zachytal v bráně Jakub Hofman a velmi kvalitně odehrál i Michal, Bára a Juditka. Toto bylo dnes zárukou bezpěčných výher a 1. místem v turnaji. 

Zobrazit celý článek | Publikováno 10. 4. 2016

Zobrazit další články

 

Výsledky zápasů

Nejbližší zápasy

Kalendář akcí

 Květen 

Facebook